Karate rodičů s dětmi

Lokalita: Říčany
Škola: ZŠ U Říčanského Lesa
Adresa: Školní 2400/4
Říčany 25101
GPS: 49.989143, 14.685735
Rozpis tréninků: Pondělí 18:00 - 19:00
První trénink: 11.9.2023
Poslední trénink: Garance 30 hodin

Přihlášení do kurzu můžete provést v našem informačním systému.
přihlášení na tréninky

GARANTUJEME KOMPENZACE v případě uzavření tělocvičen.

Co znamená tréninkový program karate rodičů s dětmi

Program karate rodičů s dětmi je zábavný tréninkový program, kdy mohou rodiče (prarodiče) aktivně trávit volný čas se svými dětmi. Smyslem programu je trénink, do kterého se dvojice (rodič / dítě, nebo prarodič / dítě) zapojují společně. Může se jednat o libovolnou kombinaci matka se synem, nebo dcerou, případně otec se synem, či dcerou. Oba tak získají nové společné zážitky a věnují se stejné činnosti.

Rodič dítěte má jedinečnou možnost se naučit tradiční bojové umění karate, zvládnout základní prvky sebeobrany, zlepšit si fyzickou kondici či se jen odreagovat od všedního dne a to vše za aktivního trávení volného času se svým dítětem.

Pro děti je často velkým zážitkem být částečným "pomocným" trenérem táty či mámy. Díky spolupráci rodičů má každé dítě individuální přístup a tak vyšší progresivitu pokroku při tréninku. A to vše za využití specifických tréninkových metod zapojených i do řady pohybových her.

Koncept hodiny

Smyslem celé hodiny je naučit i ty nejmenší děti základní pohybové průpravě s vloženými prvky karate. Trénink je také zaměřen na zlepšení koordinace pohybu dětí a zlepšení fyzické kondice dospělých. Kurz pro dítě probíhá velmi zábavnou formou se svým rodičem, a tak nedochází k vystavění stresu dítěte z odloučení od rodiče. Koncept tréninků je takový, že v průběhu jednoho až dvou let cvičení se dítě naučí základy karate a poté může plynule přejít do samostatných kurzů karate, které náš klub nabízí a kde dítě může pokračovat ve sportu které dobře zná a který ho baví. Je tak zaručen dlouhodobý koncept rozvoje dítěte.

Jak a kdy se přihlásit na trénink: 

Na většině kurzů je omezena kapacita počtu dětí. Před prvním tréninkem proto, ve vlastním zájmu, přihlaste dítě na tréninky prostřednictvím našeho informačního systému. Poté můžete v klidu přijít na trénink a vše si vyzkoušet. Ač jsme přesvědčeni, že se tomu tak nestane, máte možnost se po první hodině odhlásit a to prostřednictvím emailu. 

Jak bude první hodina vypadat, co s sebou apod.?

Před první hodinu doporučujeme přečíst si dokument Často kladené otázky, kde jsou odpovědi na většinu otázek.

Co děti a rodiče potřebují

Karate má výhodu v nenáročnosti sportovního vybavení. Děti a rodiče na tréninky potřebují pouze:
Tričko, tepláky, nebo kraťasy a hlavně dobrou náladu ☺
Cvičíme na boso. Děti však mohou nosit i sportovní obuv s bílou a neklouzavou podrážkou.

 

 

 

Tradice a zázemí klubu

Mezinárodní úspěchy

Nízká cena

Učíme vítězit i skousnout prohru

Učíme překonávat překážky

Profesionální trenéři

Akce pro děti

Doporučují nás lékaři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace