Tréninky

Nápověda

Tréninkové centrum karate

Kroužek karate

Lokalita
Černý Most
Škola
ZŠ Gen. Janouška
Pokročilost
Začátečníci
Rozpis tréninků
Úterý 17:30 - 18:30
Čtvrtek 17:30 - 18:30
Lokalita
Letňany
Škola
ZŠ Tupolevova
Pokročilost
Začátečníci
Rozpis tréninků
Pondělí 17:00-18:00
Lokalita
Černý Most
Škola
ZŠ Gen. Janouška
Pokročilost
Bílé pásky (9. kyu)
Rozpis tréninků
Úterý 17:30-18:30
Čtvrtek 17:30-18:30
Lokalita
Černý Most
Škola
ZŠ Gen. Janouška
Pokročilost
Bílo-žluté pásky (8. - 7. kyu)
Rozpis tréninků
Úterý 16:30-17:30
Čtvrtek 16:30-17:30
Lokalita
Černý Most
Škola
ZŠ Gen. Janouška
Pokročilost
Žluto-zelené pásky (7. - 6. kyu)
Rozpis tréninků
Úterý 18:30-19:30
Čtvrtek 18:30-19:30
Lokalita
Černý Most
Škola
ZŠ Gen. Janouška
Pokročilost
Zeleno-fialové pásky (6. - 5. kyu)
Rozpis tréninků
Úterý 18:30-19:30
Čtvrtek 18:30-19:30
Lokalita
Černý Most
Škola
ZŠ Gen. Janouška
Pokročilost
Fialovo-černé pásky
Rozpis tréninků
Úterý 19:30-20:30
Čtvrtek 19:30-20:30
Lokalita
Černý Most
Škola
ZŠ Gen. Janouška
Pokročilost
Dospělí
Rozpis tréninků
Čtvrtek 19:30-20:30
Lokalita
Říčany
Škola
ZŠ U Říčanského lesa
Pokročilost
Začátečníci
Rozpis tréninků
Středa 17:00-18:00
Lokalita
Černý Most
Škola
ZŠ Gen. Janouška
Pokročilost
Závodníci
Rozpis tréninků
Pondělí 17:15 - 18:15
Lokalita
Černý Most
Škola
ZŠ Gen. Janouška
Pokročilost
Závodníci
Rozpis tréninků
Pondělí 18:15 - 19:15
Lokalita
Prosek
Škola
ZŠ Novoborská
Pokročilost
Začátečníci
Rozpis tréninků
Pondělí 17:00 - 18:00
Lokalita
Prosek
Škola
ZŠ Novoborská
Pokročilost
Bílé pásky (9. kyu)
Rozpis tréninků
Pondělí 17:00 - 18:00
Středa 17:00 - 18:00
Lokalita
Prosek
Škola
ZŠ Novoborská
Pokročilost
Bílé pásky (8. kyu)
Rozpis tréninků
Pondělí 18:00 - 19:00
Středa 18:00 - 19:00
Lokalita
Prosek
Škola
ZŠ Novoborská
Pokročilost
Žluté pásky (7. kyu)
Rozpis tréninků
Pondělí 18:00 - 19:00
Středa 18:00 - 19:00
Lokalita
Prosek
Škola
ZŠ Novoborská
Pokročilost
Zeleno-fialové pásky (6. - 5. kyu)
Rozpis tréninků
Pondělí 18:00 - 19:00
Středa 19:00 - 20:00
Lokalita
Prosek
Škola
ZŠ Novoborská
Pokročilost
Závodníci
Rozpis tréninků
Pátek 17:00 - 18:00
Lokalita
Prosek
Škola
ZŠ Novoborská
Pokročilost
Závodníci
Rozpis tréninků
Pátek 18:00 - 19:00
Lokalita
Říčany
Škola
ZŠ U Říčanského Lesa
Pokročilost
Bílé pásky (9. - 8. kyu)
Rozpis tréninků
Středa 16:00 - 17:00
Pondělí 16:00 - 17:00
Lokalita
Říčany
Škola
ZŠ U Říčanského Lesa
Pokročilost
Žluto-zelené pásky (7. - 6. kyu)
Rozpis tréninků
Středa 18:00 - 19:00
Pondělí 16:00 - 17:00
Lokalita
Říčany
Škola
ZŠ U Říčanského Lesa
Pokročilost
Zeleno-fialové pásky (6. - 5. kyu)
Rozpis tréninků
Středa 19:00 - 20:00
Pondělí 17:00 - 18:00
Lokalita
Říčany
Škola
ZŠ U Říčanského Lesa
Pokročilost
Karate rodičů s dětmi
Rozpis tréninků
Pondělí 18:00 - 19:00
Lokalita
Staré Ďáblice
Škola
ZŠ Ďáblice
Pokročilost
Začátečníci
Rozpis tréninků
Úterý 17:30-18:30
Lokalita
Staré Ďáblice
Škola
ZŠ Ďáblice
Pokročilost
Bílé pásky (9. kyu)
Rozpis tréninků
Úterý 16:30-17:30
Lokalita
Staré Ďáblice
Škola
ZŠ Ďáblice
Pokročilost
Bílo-žluté pásky (8. - 7. kyu)
Rozpis tréninků
Úterý 18:30-19:30
Lokalita
Letňany
Škola
ZŠ Tupolevova
Pokročilost
Bílé pásky (9. kyu)
Rozpis tréninků
Pondělí 18:00 - 19:00
Lokalita
Nové Ďáblice
Škola
ZŠ Burešova
Pokročilost
Začátečníci
Rozpis tréninků
Čtvrtek 17:10-18:00
Lokalita
Nové Ďáblice
Škola
ZŠ Burešova
Pokročilost
Bílé pásky (9. kyu)
Rozpis tréninků
Čtvrtek 18:00-19:00
Lokalita
Mníšek pod Brdy
Škola
Esmarin - sportovně relaxační centrum
Pokročilost
Začátečníci
Rozpis tréninků
Úterý 14:00 - 15:00
Lokalita
Mníšek pod Brdy
Škola
Esmarin - sportovně relaxační centrum
Pokročilost
Pokročilí
Rozpis tréninků
Úterý 15:00 - 16:00
Lokalita
Velká Chuchle
Škola
Sokol Velká Chuchle
Pokročilost
Začátečníci
Rozpis tréninků
pondělí 15:00 - 16:00
Lokalita
Slivenec
Škola
ZŠ Slivenec
Pokročilost
Začátečníci
Rozpis tréninků
čtvrtek 15:00 - 16:00
Lokalita
Zbraslav
Škola
ZŠ Vladislava Vančury
Pokročilost
Začátečníci
Rozpis tréninků
pátek 15:00 - 16:00
Lokalita
Vysočany
Škola
ZŠ Na Balabence
Pokročilost
Začátečníci (do 8 let včetně)
Rozpis tréninků
Čtvrtek 17:10 - 18:00
Lokalita
Vysočany
Škola
ZŠ Na Balabence
Pokročilost
Začátečníci (9 let a starší)
Rozpis tréninků
Čtvrtek 18:05 - 19:00
Lokalita
Horní Počernice
Škola
ZŠ Ratibořická
Pokročilost
Začátečníci (do 8 let)
Rozpis tréninků
čtvrtek 16:15 - 17:00
Lokalita
Horní Počernice
Škola
ZŠ Ratibořická
Pokročilost
Začátečníci (od 9 let včetně)
Rozpis tréninků
čtvrtek 17:15 - 18:00
Lokalita
Klánovice
Škola
Tělocvična KC Beseda
Pokročilost
Začátečníci
Rozpis tréninků
Úterý 17:00 - 18:00
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace