Zeleno-fialové pásky (6. - 4. kyu) - ZŠ U Říč. Lesa

Lokalita: Říčany
Škola: ZŠ U Říčanského Lesa
Adresa: Školní 2400/4
Říčany 25101
GPS: 49.989143, 14.685735
Rozpis tréninků: Pondělí 17:00 - 18:00
středa 19:00 - 20:00
První trénink: 13.9.2023
Poslední trénink: Garance 60 hodin

Přihlášení do kurzu můžete provést v našem informačním systému.
přihlášení na tréninky

GARANTUJEME KOMPENZACE v případě uzavření tělocvičen.

Co se zde děti naučí:

Lokalita Říčany je jedním ze tří tréninkových centrem, kde jsou kromě začátečníků také soustředěny děti s vyššími pásky a závodní skupiny. V této lokalitě jsou tréninky u pokročilých skupin minimálně 2 x týdně, z toho jeden trénink obsahuje všeobecnou přípravu na zkoušky (kata, techniky, kihon, řízené kumite) a druhý trénink obsahuje sportovní zápas kumite, kde se děti připravují na soutěže v této disciplíně.

Jak se vyznat v názvech skupin a jak poznat jejich cíle:

Cílem všeobecného tréninku je příprava na vyšší pásek, než je název skupiny, kde děti cvičí, tzn. pokud dítě chodí do skupiny „Zelené pásky“, pak je koncept zaměřen na děti, které mají zelený pásek a připravují se vyšší a to na fialový pásek. U skupin, kde je v názvu kombinace pásků, např. „Žluto zelené pásky“, jedná se o skupinu, kde cvičí žluté a zelené pásky dohromady a připravují se na nejbližší vyšší pásky, tzn. zelený a fialový pásek. Pochopitelně vše je individuální. Po posouzení trenérů, může i dítě s nižším páskem chodit do skupiny dětí, které mají vyšší pásek, než dané dítě má. To je zpravidla tehdy, pokud z nějakého důvodu nešlo dítě na poslední zkoušky a pokračuje se skupinou se kterou běžně cvičilo. Dítěti je tak zaručena kontinuita a zkoušky si může dodělat v průběhu školního roku.

Co děti potřebují:

Děti na tréninky nepotřebují žádné speciální vybavení. Stačí jim tepláky, kraťasy a tričko. 
Stejně jako u začátečníků cvičí na boso Děti však mohou nosit i sportovní obuv s bílou a neklouzavou podrážkou. 
Kimono na tréninky není potřeba. U pokročilých dětí, které již za sebou mají první zkoušky, je nutné v něm absolvovat zkoušky druhé. To je zpravidla na konci druhé roku cvičení. Ani tak kimono nedosahuje žádné velké investice (pořizovací cena je v rámci několika set korun). Rádi Vám s nákupem poradíme. 
Od druhé roku tréninků, začínají děti cvičit sportovní zápas kumite. Na tyto tréninky sportovního zápasu jsou z důvodu bezpečnosti pro děti nutné chrániče na ruce a chrániče na zuby. Ostatní chrániče nejsou povinné, ale jen doporučené. S nákupem chráničů Vám také rádi pomůžeme.

Tradice a zázemí klubu

Mezinárodní úspěchy

Nízká cena

Učíme vítězit i skousnout prohru

Učíme překonávat překážky

Profesionální trenéři

Akce pro děti

Doporučují nás lékaři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace